Manželstvo a svadba boli v minulosti dosť podstatným aktom, ak chceli dvaja mladí ľudia spolu žiť. Sobáš bol základ a úvodný krok do spoločného nažívania, zakladania rodiny a privádzania detí na svet. Svadobné hostiny v časoch našich starých mám vyzerali trocha inak ako dnes, ale podstata je rovnaká, aby svadba bola čo najkrajšia a nezabudnuteľná.

Z fotiek sa dajú vyrobiť zaujímavé karikatúry

Aj keď svadby už nie sú také veľkolepé ako kedysi, mnohé páry si zakladajú na tom, aby na nej mali všetkých svojich blízkych a známych, s ktorými chcú tento svoj jedinečný deň v živote spoločne osláviť. Svadobné hostiny sa musia organizovať aj niekoľko mesiacov vopred, a zároveň, v dostatočnom časovom predstihu, je nutné aj všetkým hosťom, ktorí sa hostiny zúčastnia, poslať svadobné oznámenia oznámenie a pozvánku zároveň. Grafické štúdiá vznikli práve kvôli tomu, aby nám boli nápomocní, ak budeme tápať a pri návrhu na svadobné oznámenie sa nebudeme vedieť pohnúť ďalej.

Na základnej línii svadobného oznámenia sa musia dohodnúť predovšetkým budúci mladomanželia, je to hlavne o nich dvoch a táto skutočnosť by mala tvoriť osnovu motívu, použitého na svadobnom oznámení. Grafické štúdiá môžu záujemcom ponúknuť mnoho vzoriek, ktoré by ich mohli osloviť a s drobnými úpravami by boli vhodným materiálom. Tradičné poňatie oznámenia svadobného dňa je však asi najčastejšie, okrem neho však existujú aj oznámenia v retro štýle, ale aj moderné, romantické, vintage alebo vtipné či s karikatúrou z fotografie snúbencov.

Dekorácia podľa vašich predstáv

Netradičné prevedenie vo forme karikatúry môže celý tento slávnostný deň trocha oživiť a vniesť doňho nadhľad. Trendom sú hlavne za hranicami Slovenska, ale pomaly sa dostáva aj na domáci trh, čo je fajn, pretože vyobrazenie nevesty a ženícha v úlohe takzvaných cartoon postavičiek je veľmi rozkošné a vtipné. Fotografie ako podklad na kresbu môžu byť z akejkoľvek akcie, okrem hlavy sa ostatné časti tela dokresľujú. Grafik celý návrh vypracuje a až po odsúhlasení obidvoma partnermi je možné dať ho do tlače, hotové a orezané na potrebný formát vám ich doručia na udanú adresu.