Denne na nás zo sociálnych sietí vyskakujú fotografie usmiatych ľudí, ktorí svoj život prezentujú ako dokonalý a plný neopakovateľných zážitkov. Nejeden z nás by si to s nimi rád vymenil, hlavne v tomto období, ktoré je plné stresujúcich situácií. Všetci hľadáme možnosti, ako na chvíľu „vypnúť“ a dopriať si relax. Z tohto dôvodu vám chcem ponúknuť zaujímavú alternatívu, ktorá v sebe kombinuje možnosť zažiť niečo, na čo budete ešte dlho spomínať a ešte vám aj pomôže odbúrať stres. Je ňou tzv. nuru masáž.

nuru masáž

Korene vzniku tejto eroticky ladenej masážnej techniky siahajú až do Japonska a v minulosti ju praktizovali hlavne špeciálne vyškolené gejše. Slovo nuru sa v japonskom jazyku prekladá ako „klzký“, čo úplne charakterizuje tento druh masáže, pretože spočíva v tom, že sa telo maséra/masérky kĺže po tom vašom.

Pri tomto druhu masáže sa využíva tzv. nuru gél, teda klzká tekutina, ktorej základnou zložkou sú výťažky z určitých druhov morských rias. Tento špeciálny gél neobsahuje žiadne umelé prísady. Všetky jeho zložky sú 100% prírodné, takže sa nemusíte obávať žiadnej alergickej reakcie.

Aj takto simôžete užiť nuru masáž

Existuje viacero verzii tohto druhu masáže. Originálna nuru masáž a jej priebeh je pre človeka skutočným zážitkom. Všetko sa začína uvoľňujúcim rituálom v horúcom kúpeli alebo v sprche. Masér/ka vám následne rozotrie po celom tele nuru gél, ktorým sa potrie aj ona. Najskôr vás uloží dole bruchom na nafukovací matrac príp. futon (nepremokavý matrac). Nezapája len ruky, ale trie sa celým svojim telom o to vaše. Neskôr sa otočíte na chrbát a nahý/á masér/ka pokračuje v masáži. V kĺzaní po vašom tele jej pomáha vyššie spomínaný nuru gél, ktorého vôňa a príjemné zahriatie zaručuje explóziu potešenia. Po príjemnej masáži stačí gél zmyť vodou a môžete odísť uvoľnení a bez pocitu lepkavej pokožky.

Táto masáž je vhodná pre každého. Jej erotický charakter pomôže hanblivým jedincom prekonať ostych, dlhoročným partnerom prinesie nový stimul do stereotypného vzťahu a rozdúcha v ňom novú vášeň a každému jednotlivcovi pomôže lepšie spoznať svoje telo a jeho potreby. Okrem toho ma nuru gél priaznivé účinky na pokožku.

Nemyslite si preto, že masáž si môžete dopriať iba ako odmenu alebo v prípade nejakého zdravotného problému. Základný prehľad všetkých druhov „nuru“ masáží – Tantra Diamond Bratislava a nechajte sa rozmaznávať!