Prečo by ste erotické masáže Privatportal mali absolvovať výhradne v profesionálnom tantrickom salóne? Pretože len tam dostanete to, čo očakávate a za čo ste si navyše i zaplatili. Mohol som vyskúšať aj iné miesta, kde tantra masáže ponúkajú profesionálne spoločníčky a niekoľkokrát som ju praktizoval aj so svojou priateľkou. Môžem vám zodpovedne povedať, že ani jedna z týchto možností nie je ono a s masážou v salóne sa nedá ani len náhodou zrovnávať.
 Dve osoby masírujú nohy človeka ležiaceho na ležadle v salóne.jpg

S partnerkou to nie je ono

 
Prečo s toto myslím? Pretože vaša partnerka, je vaša partnerka. Sexuálny život je sexuálny život. Ako to myslím? Pokúsim sa vám to vysvetliť na nejakom príklade. Vezmite si, že chcete ísť na klasickú masáž, pretože vás bolia kríže. Partnerka vás môže vymasírovať, no ak nie je masérka, tak vám pravdepodobne neposkytne tú istú kvalitu, ako niekto v normálnom masážnom salóne. Presne tak sto, to funguje aj pri tantra masážach. Doma to môže byť zaujímavé aj vzrušujúce, no nemôžeme hovoriť o originálnej erotickej masáži.
 

Experimenty so súkromníčkami

 
Erotickú masáž poskytujú aj niektoré slečny, ktoré sa v minulosti označovali celkom slušným slovíčkom, teda kurtizány. Nehovorím, že nemôžete natrafiť na slečnu, ktoré bude šikovná, no ja som toto šťastie bohužiaľ nemal. Vyskúšal som to dvakrát a v oboch prípadoch som bol veľmi sklamaný, no konečné rozhodnutie nechám na vás. Od kamarátov viem, že im to vyšlo.
 Žena v ružovej košieľke s odhaleným zadkom leží na posteli.jpg

Erotický salón je istotka

 
Prídete do salónu a už na recepcii vás víta prenádherná ženská. Všetko krásne vonia, všetko je pekné a čisté, proste máte pocit, https://psychologie.cz/poradna/pocit-jako-bych-se-ocitl-vne-telo-muze-se-jednat-o-panickou-poruchu/ že ste sa ocitli v raji alebo aspoň v úplne inej dimenzii. Dostanete presne to, za čo ste si zaplatili. Tým mám na mysli hlavne stanovený čas a všetky dohodnuté služby. Masérky sú profesionálky. Mnohé majú za sebou roky skúseností a čo je pre mňa naozajstným plusom, tak si viete dopredu zistiť aj recenzie na konkrétny salón či na masérku.