Manželská súhra alebo telepatia medzi manželmi sa zohráva vekom a časom postupne zdokonaľuje. Niektorí sú zohratí už od prvej chvíle, iní sa zohrávajú počas celého života. Niekedy sa dajú dokopy dvaja ľudia, ktorí sú úplne z iného cesta a potom o súhre nemožno ani hovoriť. Boj, ústupky a kompromisy musia  byť dennodennou súčasťou života. Ale nie je odsúdené na zánik, všelijakí sme ľudia a vieme sa prispôsobiť, hoci by sme to neboli nikdy povedali. Niekto potrebuje práve opak seba, aby vedel viesť slušný a šťastný život.pár sedí pri vode.jpg

Ako to mám ja?

My dvaja s manželom sme ešte len krátko spolu, no pomaly sa dostávame do tej roviny, že sme zohratí. Nie dokonale, ale učíme sa vyhovieť aj potrebám toho druhého, nielen svojím. To je asi základ, pretože sebecky si niečo dokazovať nikdy nerobí dobrotu vo vzťahu. Momentálne si zariaďujeme byt a nábytok i všetko zariadenie kupujeme spoločne. Niekedy je to naozaj veľmi zaujímavé. No, včera to bolo niečo priam neuveriteľné. Normálne, sme si obidvaja navzájom povedali, že sa nám páči jedna posteľ a bola to tá istá posteľ. pár držiaci sa za ruky.jpgFakt, prvá vec, na ktorej sme sa zhodli bez žiadnych ústupkov toho druhého alebo bez nejakého vymýšľanie, že sa to tomu druhému vôbec nepáči a má vybrať niečo iné. Príbeh sa však neskončil šťastne, pretože posteľ nemali na sklade a takže by ju bolo treba len objednať a čakali by sme na ňu až do februára. My však chceme už čo najskôr bývať spolu a preto sa nám neráči čakať tak dlho. Možno si ju ešte objednáme z internetu, kde sľubujú menšiu dodaciu dobu, ale zatiaľ ju teda ešte nemáme.
A keď sa vám v manželstve udeje niečo podobné je to ako balzam na dušu. Že ste si vybrali toho správneho človeka na spoločný život. Je to perfektné takéto dôkazy lásky a telepatie. Dúfam, že ich časom bude len pribúdať a budeme viesť naozaj zohratý život. Po ničom inom viac netúžim.