Jeden z tipov, ktorý pre vás máme ohľadne pohodlného oblečenia sú riflove leginy. Legíny sa nosia síce v prvom rade na športovanie a cvičenie, ale rifľové legíny môžete nosiť ako bežné oblečenie s topom, košeľou, tričkom a dokonca ich zladíte aj k saku. Rifľové leginy sú veľmi pohodlné a celkom univerzálne na nosenie. Nemajú síce zapínanie ako bežné rifle, ale aj tak sa skvelo obliekajú, keďže sú kompletne elastické a na tele sa nám prispôsobia. Môžu byť pohodlnejšie dokonca než klasické rifle. Pokiaľ potrebujete skryť niektoré nedostatky postavy, napríklad na bruchu alebo v páse, voľte si rifľové legíny s vysokým pásom. Sú veľmi pekné a perfektne lichotia postave. Navyše sú skutočne komfortné na nosenie.

dievca v riflovych leginach

Rifľové leginy si kúpite na mnohých miestach, avšak ak hľadáte kvalitu a jedinečnosť doporučujeme vám pozrieť si e-shop Allsort.sk, kde nájdete špeciálne na Slovensku ušité dizajny a kúsky. Vybrať si môžete z dvoch základných farieb, modrej, melírovanej modrej a čiernej. Látka je veľmi príjemná na nosenie, keďže jej podstatnú časť tvorí bavlna. Zvyšok zloženia patrí elastanu, pretože takého nohavice musia byť jednoducho elastické a prispôsobivé na tele. To ich odlišuje od bežných nohavíc a prináša množstvo výhod. Priľnavosť materiálu je dobrým izolantom a preto nám príjemný materiál dáva pocit pohody a pohodlia.

riflove leginy

Rifľové leginy od Allsort.sk majú navyše skvelú push up efekt na zadok. Zaujímavý a špeciálny strih v zadnej časti pomáha pekne tvarovať zadok. Imitácia vreciek a ďalších detailov je zároveň akousi odlišnosťou oproti klasickým legínam, takže v podstate ako legíny v prvej chvíli ani nevyzerajú.Tieto krásne rifľové módne kúsky vyzerajú jednoducho perfektne. Niet nad jedinečné strihy a prevedenia, ktoré nenájdeš len tak hocikde. Tak pozri e-shop Allsort a vyber si jedny aj pre seba !