Pokiaľ ste o zariadení Microsoft Surface ešte nepočuli, tak v skratke- V súčasnosti ide o jedno z najkrajších zariadení na trhu s viac než solídnym výkonom. Zaujímavý je nielen jeho elegantný a praktický dizajn 2 v 1, ale mnohých takisto očarí kvalita a rozlíšenie obrazovky či možnosť používať digitálne pero. Je tak predurčené predovšetkým pre tých, čo tvoria a zameriavajú sa na grafické detaily.

kalkulačkla

Grafický tablet a výkonný notebook v jednom zariadení
Stačí pripojiť klávesnicu a z tohto grafického tabletu sa stane plnohodnotný notebook, nakoľko disponuje takisto funčknými parametrami, ktorých základom je procesor Intel Core i5 alebo i7 (pri drahších verziách). Celková konštrukcia je pritom skutočne štíhla a zariadenie má nízku hmotnosť, čím je komfortné k prenosu. Bez nabíjania vydrží jeho batéra až 9 hodín a premyslený dizajn umožňuje podopierateľnosť, respektíve tablet dokáže stáť a za zmienku určite stojí tiež jeho tichý chod či nízke zahrievanie.

Microsoft Surface je však výnimočný takisto svojim displejom, čo je vidieť už na prvý pohľad a ten je vlastne silnou stránkou tohto originálneho zariadenia. Slušná uhlopriečka 12,3 palca poskytuje perfektné rozlíšenie 2736 x 1824 s realistickými farbami, vysokým kontrastom a ideálnym podsvetením, vďaka ktorému šetrí váš zrak. Je tak predurčený na kvalitnú prácu s grafickými multimédiami (obrázky, videá), no takisto sa s ním pohodlne pracuje a tvorí.

pracoviště

Kancelárska prácabude prebiehať takisto plnohodnotne a s dávkou komfortu. Surface totiž poskytuje 100% podporu operačného systému Windows 10 Home spolu s kancelárskym balíkom Office. A na základe premysleného dizajnu zariadenia, kvalitnej obrazovky a praktickej manipulácie tak bude prebiehať aj písanie alebo práca s tabuľkami apod. veľmi sympaticky a prehľadne, takisto bez väčšieho zaťažovania chrbtice a zraku.