Veľa ľudí si potrpí na poriadok a čistotu, či už vo svojich domoch, chatách alebo na svojom pracovisku. Asi nikomu z nás nie je príjemné sa každý deň vracať do neuprataných miestností a relaxovať či pracovať v neporiadku či už ide o prach, ktorý sa neustále drží na vašom nábytku, zanesené podlahy alebo špinavé okná, ktoré sa neumývali už nejaký ten piatok. Toto všetko môže ovplyvniť našu kreativitu pri práci alebo dobrý pocit z odpočinku, pretože povedzme si na rovinu, kto z nás dokáže len tak ležať na gauči kým sa okolo nás povaľujú rozhádzané veci a vždy keď sa pohneme, tak len rozvírime prach. Rovnako tak je príjemnejší aj poriadok na pracovisku. Pri čistom prostredí sa nám hneď lepšie premýšľa sme kreatívnejší v prostredí, v ktorom sa cítime príjemne.

pani na upratovanie

Tak isto veľa spoločností nepoveruje svojich zamestnancov upratovacími činnosťami a práve pre to sme tu my. Naša spoločnosť ponúka upratovacie služby na vysokej úrovni už niekoľko rokov a práve teraz hľadáme pani na upratovanie v Poprade, ktorou sa môžete stať aj vy. Všetci naši zamestnanci sú odborne zaškolení aby vykonávali len tú najlepšiu prácu a aby naši klienti boli vždy viac než spokojní. Nemáme radi polovičnú robotu a potrpíme si na kvalitu, preto sa nemusíte báť, pred každou prácou poskytujeme podrobné pokyny čo všetko treba urobiť, oboznámime Vás s pracovnými úkonmi aj s prevádzkovými predpismi našich klientov.

upratovanie

Na perfektnom výsledku si potrpíme rovnako ako aj na bezpečnosti našich zamestnancov, preto máme aj niekoľko bezpečnostných pravidiel, ktoré treba pri práci dodržiavať. Nemusíte sa ničoho obávať. Ako sme už spomínali do všetkého Vás ochotne zaučíme a pripravíme Vás na každú prácu, ktorá Vás čaká. Pre nás je spokojnosť klientov rovnako ako aj našich zamestnancov prvoradá. Práve pre to hľadáme zodpovednú, príjemnú, poriadkumilovnú osobu, ktorá sa vie riadiť pravidlami, je šikovná a ukáže nám, že sa na ňu môžeme spoľahnúť v každom smere a rovnako aj pre ňu bude cieľom sto percentná spokojnosť našich klientov. Ak ste sa našli v týchto bodoch tak neváhajte a určite sa nám ozvite, možno hľadáme práve Vás.