Súčasťou celkového dizajnu domu alebo bytu sú okná. Dotvárajú priestor a dodávajú mu finálny charakter. Požiadavky zákazníkov sú smerované najmä na kvalitu nosného hliníkového systému, samotnú funkciu okien, tepelnú, zvukovú, dymovú izoláciu a celkové prevedenie dizajnu. Všetky nároky spĺňajú okna hlinikové. Sú vyrábané z vysoko kvalitných certifikovaných materiálov a majú všetky požadované parametre pre bezpečnosť a kvalitu. Ich dokonale čistý dizajn a minimálne nároky na údržbu Vás určite presvedčia.

chairs-2181968_640

Vyznačujú sa dokonalou odolnosťou a v ponuke sú v mnohých prevedeniach. Či už sa to týka parametra „Energetická trieda, výberu skla z ponuky – dvojsklo/trojsklo, farebného prevedenia aj vrátane doplnkov. Pôsobia čisto, elegantne a nadčasovo. Sú vhodné do akéhokoľvek typu interiéru od rodinných domov, panelových bytov až po priemyselné haly. Sú odolné voči poškodeniu, majú dlhú životnosť a v prípade rozbitia skla je jeho výmena bezproblémová.

building-1245984_640

Čo sa týka ich dizajnu vyniknú rovnako dobre s murovanou stenou, drevenou podlahou, plastovými obkladmi. Majú veľkú výhodu – sú odolné voči vlhkosti a sú vhodné aj do zimných záhrad. Majú vysoký štandard komfortu pri užívaní, certifikovanou technológiou zabezpečenú funkčnosť a maximálnu triedu energetickej úspornosti. Aj vďaka týmto parametrom sú u zákazníkov obľúbené. V porovnaní s predchádzajúcimi oknami s drevenými rámami sú skutočne výdobytkom nových technológii a pokroku. Prežijú niekoľko generácii a stále budú funkčné a estetické. Ich výroba sa začala v 50 – tych rokoch minulého storočia. Súčasné prevedenia sú ale natoľko nadčasové, že sa im nedá odolať.