Na starostlivosť o telo a pleť by nemala zabúdať žiadna žena. Aj keď nie jedná z nás má pocit, že niekedy nestíha a čas, ktorý by mala dopriať sebe, venuje radšej svojim deťom alebo manželovi, a pritom zabúda na seba a na to, že aj on by z času na čas potrebovala nejakú zmenu.
zamyšlená žena
Už dlhší čas máte pocit, že nie ste vo svojej koži. Máte pocit, že už nevyzeráte tak dobre ako kedysi a vaše okolie vás vníma už ako iba šedú myšku, ktorá väčšinu času strávi v práci a po príchode domov z práce trávi väčšinu času buď so svojimi deťmi alebo v kuchyni pri peci. Avšak nemali by ste zabúdať na to, že ste aj žena a mali by ste si dopriať niečo aj pre samú seba. A ak už dlhšie rozmýšľate nad nejakou zmenou, ale neviete čo presne by ste na sebe zmenili, skúste to so svojimi vlasmi.

Vlasy sú základom každej ženy, a preto by sa žena mala aj o svoje vlasy starať, pretože tie dokážu spraviť na to, ako vyzeráte naozaj veľa. Ak máte už ochabnuté vlasy bez farby a života, skúste pristúpiť na zmenu, a to nie len čo sa týka napríklad toho, že si dáte vlasy podstrihnúť alebo poprípade zafarbiť na vami stále obľúbenú a už vyskúšanú farby. Odhodlajte sa pre väčšiu zmenu a nebojte sa nových výziev a trendov čo sa týka vlasov či už ich farby alebo strihu. Zarezervujte si termín u vašej kaderníčky a hor sa do to. S vašom kaderníčkou sa môžete najprv porozprávať o tom, ako by ste predstavovali, aby vaše vlasy vyzerali. Nebojte sa experimentovať. Každá kaderníčka vie, čo sa môže danej žene hodiť a čo už nie.
zrzka v lese
Keď ste boli dlhé roky zvyknutá na dlhšie vlasy aspoň pod plecia ak nie viac. Skúste svoj imidž okrášliť tým, že si dáte vaše vlasy radikálne skrátiť. Takáto zmena je veľmi príjemná hlavne v období počas leta, pretože vtedy sa vám nebude potiť pokožka hlavy po vlasmi a na krku. Táto zmena vás úplne rozžiari a prípadne si môžete dať zafarbiť vlasy na nejakú inú farbu, akú ste boli zvyknutá. O to viac vaše vlasy to posilní a aj zhustnú .