Šírenie svetla je možné zaistiť použitím jednotlivých typov svietidiel, ktoré sa vyrábajú podľa mnohých dizajnovo prepracovaných a netradičných návrhov zdrojov svetla, z čoho vznikli svietidlá určené na stenu, teda nástenné, stropné, pod podhľady, teda zapustené, samostatne stojace, tie je možné premiestňovať podľa momentálnej potreby a podobne. Tieto parametre sa týkajú aj LED osvetlenia.

Alternatívne typy svietidiel

Dizajnéri stále prejavujú množstvo kreativity pri tom ako sa snažia vymyslieť a navrhnúť čo najzaujímavejšie, ale pritom efektívne a praktické druhy osvetlenia, ktoré by zákazníci využili v každom priestore, kam potrebujú dostať umelé svetlo. LED technológia im v tom výdatne pomáha, je led panel 6w totiž veľmi variabilná a vďaka konštrukciám jednotlivých typov svietidiel je to zároveň veľmi jednoduché. Rýchlo a bez námahy ich môžeme nainštalovať do podhľadov, kde budú svietiť, ale nenarušia celkový vzhľad interiéru.

Kompozíciu priestoru naopak umocní a podčiarkne LED panel 6W, ktorý jedným zo svojich odtieňov bielej farby zaplaví priestor príjemným svetlom. V tvare kruhu alebo štvorca bude dokonalým doplnkom každej miestnosti, zapojiť ho môžeme do bežnej elektrickej siete, každý LED panel obsahuje SMD2835 čip, index podania farieb je na vysokej úrovni, pričom farby osvetľovaných predmetov zobrazí maximálne verne skutočnosti a na ich životnosť výrobca dáva predĺženú 3-ročnú záruku.

Aj na stôl si musíme posvietiť

LED panely sa hodia aj do pozície hlavného zdroja svetla, dokážu nahradiť žiarovky, ktorých výkon je 40W, 90W a 120W. Tak ako všetky LED svetelné zdroje sú maximálne úsporné, s dlhou životnosťou, šetrné k životnému prostrediu a veľmi variabilné v originálnych dizajnových kúskoch. Vďaka panelom budete lepšie vidieť napríklad na to, čo máte na kuchynskej linke pri varení, v kúpeľni, v šatníku, v jedálni alebo v akomkoľvek inom priestore doma či na pracovisku, pritom si môžete podľa druhu činnosti vybrať aj teplotu svetla, aby bol výsledok čo najdokonalejší.