Keď hovoríme masáž, myslí sa tým ozajstná, nezabudnuteľná masáž. Práve lingam masáže sú najmä o pocite väčšieho potešenia, aké ste kedykoľvek predtým zažili, či už osamote alebo s partnerom. Prostredníctvom tejto erotickej masážnej techniky môžete dokonca zažiť viacnásobný orgazmus, ktorý zväčša zažívajú len ženy. Tantrická masáž zameraná na penis, známa aj ako lingamová masáž, bola využívaná už v dávnych časoch v antickej Ázii. V dvadsiatom prvom storočí lingam masáž pomáha mužom cítiť sa pohodlnejšie vo vlastnej koži a plnohodnotnejšie si užívať sex s partnerkou či partnerom. Mnoho klientov vyhľadáva tento zážitok s cieľom okoreniť si intímny život. Iný zasa túžia po nabratí sebavedomia či liečbe fyzickej i dokonca mentálnej choroby, ako je úzkosť, stres či trauma z minulosti.

Lingam masáž

Masáž lingamu patrí medzi tantrické sexuálne praxe, ktoré pôsobia na rozptýlenie sexuálnej energie v tele masírovaním mužských intímnych partií. Táto masážna technika sa avšak líši od iných foriem tantry, pretože používa „mäkké ťahy“ namiesto „tvrdých ťahov“. Masáž lingamu zvyšuje prietok krvi a tým pádom pomáha predĺžiť mužskú erekciu. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako potešiť a uspokojiť partnera vo vašom intímnom živote. Nájsť školeného odborníka, ktorý túto službu ponúka a dokáže vám poskytnúť nezabudnuteľný zážitok však môže byť dosť náročné.

Lingam

Vzhľadom na intímnu povahu tejto masáže je zákazníkovi dovolené vybrať si konkrétneho maséra či masérsku, s ktorým sa prediskutujú všetky hranice a limity, ktoré sa nesmú prekročiť. Prostredie masáže je stavané tak, aby sa klient cítil čo najpohodlnejšie a vo svojej koži, s jemným osvetlením a špecifickou príjemnou vôňou. Využívané sú i rôzne sviečky či masážne inštrumenty, ak si to klient želá. Lingam masáž má mnoho výhod, a preto je vhodná a odporúčaná mnohými!