Využívate pri Vašom podnikaní plastové prepravky, ktoré musíte neustále meniť, z dôvodu rýchleho vzniku poškodenia? Nestrácajte svoj čas a peniaze neustálym dokupovaním nekvalitných prepraviek. Zakúpte si naše prepravky vyrobeného z kvalitného plastu. Ponúkame Vám ich v rôznych veľkostiach. Všetky sú však vyhotovené takým spôsobom, aby Vám slúžili dlho a efektívne. To znamená, že materiál, z ktorých ich vyrábame je pevný. Prepravky majú vysokú nosnosť, takže sa len tak ľahko nezničia. No aj napriek pevnosti použitého plastu je zachovaná nízka hmotnosť samotných prepraviek.

prepavky

Zároveň sú stohovateľné, čo uľahčuje ich skladovanie, ale aj prepravu. Využívate logistický systém a bojíte sa, že by v ňom neboli naše prepravky použiteľné? Ubezpečujeme Vás, že plastové prepravky sú kompatibilné s bežnými logistickými systémami a budete ich môcť pohodlne využívať. Používanie prepraviek a manipulácia s nimi v priestore Vám bude uľahčená aj farebným spektrom, v ktorom prepravky vyrábame. Určite oceníte aj jednoduchú údržbu, vďaka ktorej budú prepravky v ideálnom stave pre ich používanie. Ak by ste potrebovali prepravku aj s vekom, nie je to problém. Stačí si vybrať model, ku ktorému vyrábame aj veko, ktoré zaistí obsah prepravky pred vysypaním.

prepravky

Všetky druhy prepraviek, ktoré vyrábame, nájdete na našej webovej stránke www.schoellerallibert.com. Okrem menších plastových prepraviek v našej ponuke nájdete aj prepravné kontajnery, Ibc kontajnery, skladacie paletové kontajnery a ďalšie produkty. Pri výrobe nášho sortimentu dbáme na životné prostredie a udržateľnosť. Používaním kvalitných prepravných kontajnerov prispejete k tomu, aby svet prešiel k nízkouhlíkovému hospodárstvu aspoň v oblasti používania obalových materiálov. Správnou voľbou pri výbere prepraviek môžete aj Vaše podnikanie učiniť ekologickejším.