Počas nášho budovania vzťahu s mužom sa náš partner stáva zároveň aj najlepším priateľom. Preto by sme pred ním nemali nič skrývať, ani zatajovať. Avšak vždy sa nájde niečo, čo mu nikdy na oči nepredhadzujeme a nechávame si to len samy pre seba.
Č sa skrýva za týmito tajnosťami?

nohy

  1. Ex priateľ

Viete si predstaviť reakciu svojho partnera, kebyže sa mu priznáte s tým, že váš ex priateľ bol lepší v posteli ako je on ? Nie len že by ste hlboko ranili jeho ego, ale on by sa svoju snahu snažil zvýšiť tak moc, že by zničil aj váš sexuálny život a celý vzťah, len na základe toho, že by sa v jednom kuse s vašim bývalým priateľom porovnával, a snažil by sa ho predbehnúť. Zrazu by sa láska zmenila na preteky.

  1. Túžba po žiarlení

Každá žena svojmu priateľovi vraví a vtĺka do hlavy, že nie je potrebné aby žiarlil na niekoho iného, že pre nás je dôležitý iba on a podobné reči. Avšak vo svojom vnútri sa vždy tomuto faktu veľmi poteší. Vtedy vieme, že nášmu partnerovi na nás naozaj záleží. Samozrejme aj táto žiarlivosť je dobrá len v určitej miere.

  1. Chlpy

Je jasné, že ženy majú oveľa menej ochlpenia na nohách ako muži. A to aj bez holenia. Avšak každá žena si nohy holí alebo depiluje, pretože mužom to príde atraktívnejšie. Nie vždy je však na to čas. Naše ochlpenie väčšinou mužom ukážeme až po niekoľko ročnom vzťahu. Dovtedy si bohužiaľ musíme dať každé ráno polhodinovú sprchu spolu so žiletkou. Mužom by to možnože ani tak neprekážalo, no my chceme na nich pôsobiť najatraktívnejšie ako to je len možné.

dlouhé vlasy

  1. Peniaze

Vždy keď sa nás priateľ spýta, koľko stáli tie nové šaty, lodičky alebo korektor pod oči, znížime skutočnú cenu o niekoľko eur. Len málokedy priznáme, koľko dané veci skutočne stáli. Možno to je ten pravý dôvod, prečo ženy nakupujú radšej samy alebo spolu s kamarátkami.
 
Tak a teraz sú už tajomstvá žien odhalené.