Z hľadiska odevov sa k akýmsi najobľúbenejším prvkom u mužov radí praktické tričko. Ide o jednoduchú a pohodlnú súčasť, ktorá však dokáže byť viditeľným faktorom imidžu. Jeho výber nie je zložitý, pýta si menšiu pozornosť, takisto sa ľahšie odhaduje jeho číslo,… a vizuálny výsledok vie byť aj na pri iek tomu skutočne štýlový.
Tým pádom vravíme o ideálnom prvku oblečenia, väčšinou pre pánov, ktorí si v nákupných centrách na hodinové a detailné vyberanie nepotrpia, no aj tak uznávajú určitú eleganciu.Muž s bicyklom, model.jpg

  • Ale samozrejme aj pri tomto výbere treba zohľadniť hneď niekoľko faktorov, a to: farbu, strih, materiál, typ, grafický vzor alebo potlač.

K viditeľným štýlovým znakom, ako aj istej „osobnosti“ trička sa radí jeho farba.
Úplnou klasikou a dá sa povedať potrebným základom je disponovať minimálne jedným bielym tričkom. Za zmienku stojí najmä jeho univerzálnosť, no pri praní je treba dať si pozor, aby sa nezmiešalo s ostatným rôznofarebným oblečením.
Takmer podobnou alternatívou je sivá farba, ktorá má tendenciu zvýrazniť alebo vylepšiť vašu postavu. Rizikom sú ale viditeľné fľaky od potu, na čo si pri týchto „jasnejších“ variáciách musíme dávať väčší pozor, než v prípade tmavších motívov.
Ak hovoríme o tmavších motívoch, nejde to inak len spomenúť čiernu farbu, ktorá je skutočne všestranná a tento typ trička sa hodí skombinovať s viacerými možnosťami, čo je určite okrem vizuálnej takisto praktická stránka.
Modráje akýmsi kompromisom, ideálna na nosenie počas celého dňa a to prakticky kamkoľvek. Potetovaný muž v sivom tričku pije z pohára.jpg
No možno hľadáte niečo viac, než len jednofarebné motívy. V takom prípade sú tu tričká s potlačou a s nimi rôzne atraktívne vzory. Zároveň ide o originálnu schopnosť odlíšiť sa a mať svoj vyhradený štýl. Je už len na vás, aká potlač je vám sympatická, či hľadáte niečo humorné, cool alebo chcete svojim štýlom na niečo upozorniť.