Včelárstvo sa dostáva do popredia záujmu ľudí vďaka masívnej podpore včiel ako základnej bunky dôležitej pre prežitie človeka. Zachovať včely pre nasledujúce generácie je výzva, ktorú musíme brať veľmi vážne, pretože bez včiel, ktoré sú súčasťou reťazca života, nebude môcť prežiť ani ľudstvo. Predaj včelej materskej kašičky Nutrifit týchto blanokrídlovcov majú neskutočne pozitívne účinky na náš organizmus.

Kvety a včely sú nerozlučná dvojica

Pri vyslovení názvu materská kašička má každý zhruba predstavu, o čom je reč, ale iba málokto z nás si uvedomuje skutočnú hodnotu a silu produktu, ktorý sa pod ním skrýva. Jej zloženie je nesmierne rozmanité a účinky neskutočne bohaté, využíva sa ako prevencia pred množstvom rozličných zdravotných komplikácií, oslabeného imunitného systému, telu dodáva energiu, organizmus udržiava vo fyzickej aj psychickej pohode, uľavuje ľuďom s bolesťami kĺbov, upokojuje pri nervozite, zlepšuje výkonnosť aj sústredenie, a tiež sa postará aj o našu pokožku, ktorej zaistí pružnosť.

Materská kašička je vlastne špeciálna potrava, ktorou kŕmia larvy, pripravené na vývin včelej matky, kŕmia ju počas vývoja, ale aj v ďalšom jej živote, a to je aj dôvod, prečo materskú kašičku nazývajú aj elixírom plodnosti a dlhého života. Podstata jej účinkov tkvie v regenerácii ľudských buniek, pričom zaúčinkuje práve v najpostihnutejších oblastiach organizmu.

Med a kašička sú pre nás ozajstným darom

Niekoľko priaznivých účinkov si môžeme pripomenúť:

-proces starnutia spomaľuje vďaka regenerácii buniek a podpore ich správnej funkcie

-náš pracovný výkon dokáže zvýšiť jej konzumácia, je osviežujúca a posilňujúca

-podporuje mentálnu aj fyzickú odolnosť organizmu

-priaznivo vplýva na sliznice a dýchacie cesty

– je výborným pomocníkom pri problémoch s trávením a metabolizmom

-posilňuje pamäť

-upokojuje pri strese, nespavosti, pomáha s chuťou do jedla aj pri oslabenej imunite

-vplýva na pružnosť pokožky

-zmierňuje bolesť kĺbov

-ženám pomáha pri snahe otehotnieť, a tiež v období menopauzy

a má aj veľa iných benefitov.