Ako vybrať ideálny prsteň, ktorý padne ako uliaty práve vám? No, nie je to až také jednoduché. Drvivá väčšina žien vie, napríklad náušnice, musia sedia k tvaru hlavy či dĺžke vlasov. Pri prsteňoch už však také opatrné nie sme. To je však problém, pretože aj prsteň, musí sedieť k vám. Žena s jemným prsteňom na prste drží muža za ruku.jpg

Každá žena má úplne iné ruky.Niektoré z nás majú to šťastie, že im boli do vienka dané krásne dlhé a štíhle prsty s pekným tvarom nechtov, ktoré sú navyše kvalitné, takže môžu dorásť do peknej dĺžky. Iné majú zas smolu a majú prsty hrubšie, kratšie a nechty nie sú úplne najkrajšieho tvaru.
Samostatnou kategóriou sú ženy, ktoré majú nejaký ten kilogram navyše. Tie majú väčšinou prsty naozaj tučné (neberte to v zlom, ale ako fakt). Podobne, no v opačnom smere, sú na tom extrémne chudé ženy, ktoré majú hánky na prstoch výrazne kostnaté. Ak chcete, aby vám prsteň naozaj sadol a vyzeral na ruke dobre, držte sa týchto pravidiel.

  1. Dlhé, štíhle prsty

Ženy s takýmto tvarom prstov, respektíve dlaní, si môžu dovoliť, v podstate, všetko. Tým máme na mysli, že si môžete kúpiť prstene malé, veľké, výrazné, jemné, no proste akékoľvek. Veľmi vhodné sú pre vás aj prstene gameon.sk, ktoré sa nezasúvajú až na koniec prsta, ale na horný hánok.

  1. Tučné a krátke

V tomto prípade by ste mali nosiť úplne nevýrazné prstene alebo naopak, extrémne výrazné kúsky. Vyššie spomínané prstene, ktoré sa nosia na horných hánkach prstov, pre vás, bohužiaľ, nie sú ideálnou voľbou. Prsty by vám opticky ešte skrátili.

  1. Dámy „pri sebe“

Ak máte vyslovene tučné prsty, dbajte hlavne na to, aby ste si kúpili správnu veľkosť prsteňa. Stačí, ak bude len o milimeter menší a vaše prsty budú pôsobiť ako jaternice. Počítajte aj s tým, že prsty opúchajú a odpúchajú. Silnejšie dámy, by mali nosiť najmä výraznejšie a väčšie prstene.
Prsteň s kameňom zavesený na bielom kvete.jpg

  1. Kostlivci

Milé dámy, pre vás sú vhodné len jemné a nevýrazné prstene. Čímkoľvek iným, by ste si len pohoršili.