Ako vyriešiť otázku priestranných, moderných a zdravo presvetlených miestností, aby bola realizácia týchto požiadaviek čo najpraktickejšia? Odpoveďou môže byť sklenené posuvné dvere cena Lmmont.

Takéto trendové riešenie ale prináša niečo viac, než len módu. Hoci je pravda, že na prvom mieste je v tomto prípade viditeľná hlavne estetika a originálny dizajn, čo sú faktory, pod ktoré sa podpisuje práve sklenený materiál. Takéto dvere preto v nemalej miere dokážu pozdvihnúť štýl vášho interiéru na ďalší level, či už sa ideálne hodia do moderných priestorov alebo do tých, čo majú v pláne rekonštrukciu.

žiarovka, nápad, dvere

So sklenenými dverami získate viac, než si možno myslíte. Pretože sú s nimi spojené takisto vlastnosti ako dokonalá priepustnosť denného svetla, čím bude oddelená miestnosť zdravo presvetlená, no takisto jej doprajú určitú ľahkosť a vizuálnu priestrannosť, pretože ako vieme, sklo má tendenciu opticky zväčšovať. Zároveň je tento materiál odolný pred extrémnejšími teplotami ako aj pred parou a vodou, čím sa zároveň takéto dvere stávajú obľúbené tiež ako deliaci prvok, čo oddeľuje kúpeľňu od spálne.

  • V prípade sklenených dverí alebo napríklad deliacich stien zo skla máme na výber aj farebné alternatívy či tie, ktoré sú vyzdobené motívmi alebo potlačou. Možnosti pre tých, ktorí okrem estetiky hľadajú takisto vyšší stupeň súkromia.
  • Pri výrobe sa používa špeciálne kalené sklo, čím je spoľahlivo vyriešená otázka odolnosti a bezpečnosti týchto prvkov. Tvrdené či kalené sklá sú totiž výrazne odolnejšie pred poškodením, prípadne pred možným rozbitím.

pootvorené dvere a podlaha

A nezabúdajme, že v situácii, ak zvolíme tento typ dverí konkrétne s posuvným systémom otvárania, získame aj ďalšie oceniteľné stránky, kedy je prioritou hlavne efektívna úspora miesta. Vznikne nám voľnejší priestor v miestnosti, na ktorý by sme inak museli myslieť v prípade krídlového otvárania.