Naše hlavné mesto Bratislava má mnoho rôznych reštaurácií, kaviarní, v ktorých vám ochotne ponúkajú svoje služby. Dobrá reputácia  podniku má vplyv aj na ochote svojich  zamestnancov.  Stretli ste sa už s personálom, ktorým vám nechcel vyhovieť ? Mne osobne ešte nikdy a však nájdu sa aj výnimky, ktoré sa nevedia pozdraviť či správať sa ochotne k zákazníkom.  Takýto personál do gastro služieb určite nepatrí !  Späť k veci. Kde nájdem tie najlepšie reštaurácie v Bratislave ?
Pizza, azíiské, talianske, indické jedla, plody mora alebo kaviarne ?

gastronomie.jpg

Najlepšiu pizzu podlia recenzií majú v Basilico, kde majú otvorené od 11: 00 do 22: 00 hod. Cenový rozsah je od 5 eur do 40 eur. Nájdete tu talianske jedlá, pizzu, Stredomorské či Európske jedlá. Reštaurácia je vhodná aj pre vegetariánov, je tu, aj možnosť bezlepkových jedál. Kaviareň Konditorei Kormuth má najlepšie recenzie tu majú otvorené od 9: 00 do 21: 00 hod. Cenový rozsah je od 10 do 50 eur. Reštaurácia ponúka raňajky a nápoje. S pomedzi talianskych reštaurácií ma najlepšie recenzie Gatto Matto Ristorante, ktorá je otvorená od 15: 00 do 22: 00 hod. Cenový rozsah je od 4 do 24 eur. Prvé miesto v kategórií najlepšia ázijská reštaurácia patrí Fou Zoo Pan Asian Restaurant, ktorá je otvorená od 11: 00 do 23: 00 hod. Reštaurácia ponúka: sushi, fusion, japonské, ázijské jedlá.

čerstvá káva.jpg

Medzi indické zas patrí Royal kashmir India restaurant, ktorá je otvorená od 10: 00 do 22: 00 hod. Cenový rozsah je od 7 do 12 eur. Nájdete tu indické, grilované a zdravé jedlá. Stačí si len vybrať tak hurá do toho. Presné adresy nájdete na ich web stránkach, kde sa dozviete viac informácií. Na ich stránkach si môžete pozrieť aj menu. Presné otváracie hodiny a mnoho ďalších zaujímavých informácií o reštaurácií. Tieto reštaurácie ponúkajú najlepšie služby podľa recenzii i na internete.