Práve naša tvár je to, čo ukazujeme svetu denno-denne. Starostlivosť o ňu je mimoriadne dôležitá, nakoľko na jej pokožku pôsobia všetky rizikové faktory nielen z vonkajšieho prostredia, ale aj z nášho vnútra. Na „nakopnutie“ pleti na tvári tým správnym smerom je najideálnejším pomocníkom pleťový peeling. Dokáže zázraky na počkanie, vyčaruje z „ospalej“ kože krásnu a zdravú pleť.

beauty v skle

Pleť sa dokáže zregenerovať aj sama, to je pravda. No jeden regeneračný cyklus pleti trvá 28 dní, tak prečo jej s týmto procesom nepomôcť, keď je to tak veľmi jednoduché? Čo to vlastne peeling je? Jednoducho napísané – je to odstraňovanie odumretých častí pokožky mechanickým čistením, krémom obohateným o výživné prvky s abrazívnymi čiastočkami, ktoré odstraňujú vrchnú, čiže odumretú vrstvu pokožky.

Týmto odstránením vrchnej odumretej časti naštartujeme nový proces regenerácie pokožky, ktorý našu pokožku viditeľne osvieži, zjemní, vyhladí, vyčistí póry a zlepší prekrvenie pokožky. Peeling vráti pleti jej krásnu prirodzenú zdravú farbu a hebkosť. Peeling je takisto aj výbornou prevenciou pred vznikom akné a rozšírenými pórmi.

V našej ponuke nájdete peelingy prírodného charakteru s obsahom vzácnych minerálov z Mŕtveho mora, o ktorých je známe, že majú na pleť mimoriadne priaznivé účinky.

mineral more

Dobrou správou je, že takáto peelingová starostlivosť nie je časovo náročná ani zdĺhavá. Čistenie tváre peelingom vôbec nie je nutné každý deň. Ideálna starostlivosť je 1x do týždňa, pri suchej a citlivej pokožke je lepšie tento čas ešte predĺžiť. Najvhodnejšou časťou dňa na vyčistenie je večer pred spaním, pretože noc má svoju moc a naša pokožka si počas nej najlepšie oddýchne a naštartuje sa do nového dňa. A práve Vaša krásna, svieža, oddýchnutá a usmiata tvár bude to, čo budete s hrdosťou ukazovať svetu každý deň.